GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY

Business Lifestyle Hotel Praha

Moderní čtyřhvězdičkový byznys hotel se nachází v klidném prostředí jižní části Prahy. Hotel zaručuje nejvyšší kvalitu ubytovacích služeb, vyznačuje se maximální péči o hosty a zajišťuje profesionální úroveň veškerých nabízených služeb. 

 

Ideální místo pro obchodní příležitosti v Praze

Byznys hotel Lifestyle Hotel Praha Vám poskytne pohodlí, komfort, relaxaci i zábavu. Je také ideálním místem pro Vaše obchodní jednání. Hotel má k dispozici 20 dvoulůžkových business pokojů a 7 apartmánů. Všechny jsou vybaveny designovým moderním nábytkem, LCD televizorem se satelitními programy, individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem s přímou linkou, vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu. Využívat internetové připojení může každý host bez poplatku, a to v celém objektu. Každý apartmán je navíc vybavený moderní počítačovou sestavou včetně LCD monitoru a příslušenství.

V Lifestyle Hotelu Praha se nevšedním způsobem snoubí v nadčasovém designu moderní komfort s luxusními prvky, což jistě potěší i nejnáročnější klientelu. Všechny pokoje odpovídají mezinárodnímu standardu dle certifikace Hotelstars Union. Samozřejmostí jsou kvalitní pokojové služby. Neopomenutelnou výhodou je soukromé hotelové parkoviště, které nabízí dostatek prostoru pro Váš vůz nebo motocykl. Kapacitně umožňuje i parkování pro autobus. Tuto službu poskytuje Lifestyle Hotel Praha svým klientům a hotelovým hostům zdarma.  

Dobrá dostupnost je také velkou výhodou hotelu. Lifestyle Hotel Praha je strategicky velmi dobře umístěný. Je vzdálený pouhých 2,5 km od nové části Pražského okruhu, která je přímou spojnicí na všechny důležité dálniční tahy. Služeb hotelu proto jistě využijí ti klienti, pro které je prioritou komplexní komfort včetně pohodlného a bezpečného parkování, dobrá dostupnost na mezinárodní letiště Ruzyně a rychlá konektivita na všechny komunikace vedoucí z Prahy.

Velkou devizou je pro Lifestyle Hotel Praha poměr kvality nabízených služeb na straně jedné a požadovaných cen na straně druhé. Kvalita, komfort, maximální péče o hosta a nejvyšší standard nabízených služeb, ale přitom za rozumnou cenu. Základem filozofie vlastníka a celého realizačního týmu je maximálně spokojený zákazník a perspektiva dlouhodobé spolupráce s touto osobou nebo firmou.  Součástí filozofie Lifestyle Hotelu Praha je také sbližovat obchodníky z různých koutů světa a dát jim možnost uzavřít svůj byznys ve stylovém prostředí a na dobré úrovni.

 

An Veganteria Restaurace

Nově otevřená restaurace An Veganteria se zaměřuje na moderní i tradiční asijskou vegetariánskou kuchyni. Přijďte si vyzkoušet, že vegetariánský způsob stravování není pouze etickou a módní volbou, ale i velice zdravou, chutnou a rozmanitou alternativou stravování. 

Hostům nabízíme příjemnou atmosféru ve stylovém interiéru, moderní bar s výběrem alkoholických i nealkoholických nápojů a míchaných koktejlů. V letních měsících si můžete dopřát výborné jídlo na čerstvém vzduchu na naší letní terase. Zajděte k nám na oběd či večeři. Díky bezplatné WIFI můžete sdílet své zážitky s celým světem. Před restaurací pohodlně a zdarma zaparkujete svůj vůz. Otevřeno pro Vás máme každý všední den i o víkendu.

Lifestyle Hotel Praha – kvalitní služby i zábava

Lifestyle Hotel Praha vyniká nejen kvalitou svých hlavních služeb ale i nabídkou zábavy a volnočasových aktivit. Svůj volný čas tak můžete příjemně prožít v karaoke salónku, nebo v luxusním kasinu u živých her jako americká ruleta, blackjack, poker. To vše Vám přinese nezapomenutelné chvíle pohody a zábavy.