GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY

Business Lifestyle Hotel Praha

Moderní čtyřhvězdičkový byznys hotel se nachází v klidném prostředí jižní části Prahy. Hotel zaručuje nejvyšší kvalitu ubytovacích služeb, vyznačuje se maximální péči o hosty a zajišťuje profesionální úroveň veškerých nabízených služeb. 

 

Ideální místo pro obchodní příležitosti v Praze

Byznys hotel Lifestyle Hotel Praha Vám poskytne pohodlí, komfort, relaxaci i zábavu. Je také ideálním místem pro Vaše obchodní jednání. Hotel má k dispozici 20 dvoulůžkových business pokojů a 7 apartmánů. Všechny jsou vybaveny designovým moderním nábytkem, LCD televizorem se satelitními programy, individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem s přímou linkou, vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu. Využívat internetové připojení může každý host bez poplatku, a to v celém objektu. Každý apartmán je navíc vybavený moderní počítačovou sestavou včetně LCD monitoru a příslušenství.

V Lifestyle Hotelu Praha se nevšedním způsobem snoubí v nadčasovém designu moderní komfort s luxusními prvky, což jistě potěší i nejnáročnější klientelu. Všechny pokoje odpovídají mezinárodnímu standardu dle certifikace Hotelstars Union. Samozřejmostí jsou kvalitní pokojové služby. Neopomenutelnou výhodou je soukromé hotelové parkoviště, které nabízí dostatek prostoru pro Váš vůz nebo motocykl. Kapacitně umožňuje i parkování pro autobus. Tuto službu poskytuje Lifestyle Hotel Praha svým klientům a hotelovým hostům zdarma.  

Dobrá dostupnost je také velkou výhodou hotelu. Lifestyle Hotel Praha je strategicky velmi dobře umístěný. Je vzdálený pouhých 2,5 km od nové části Pražského okruhu, která je přímou spojnicí na všechny důležité dálniční tahy. Služeb hotelu proto jistě využijí ti klienti, pro které je prioritou komplexní komfort včetně pohodlného a bezpečného parkování, dobrá dostupnost na mezinárodní letiště Ruzyně a rychlá konektivita na všechny komunikace vedoucí z Prahy.

Velkou devizou je pro Lifestyle Hotel Praha poměr kvality nabízených služeb na straně jedné a požadovaných cen na straně druhé. Kvalita, komfort, maximální péče o hosta a nejvyšší standard nabízených služeb, ale přitom za rozumnou cenu. Základem filozofie vlastníka a celého realizačního týmu je maximálně spokojený zákazník a perspektiva dlouhodobé spolupráce s touto osobou nebo firmou.  Součástí filozofie Lifestyle Hotelu Praha je také sbližovat obchodníky z různých koutů světa a dát jim možnost uzavřít svůj byznys ve stylovém prostředí a na dobré úrovni.

 

Stylová restaurace Sabai Thai Cuisine

Hotelová restaurace Sabai Thai Cuisine Vám nabízí příjemné posezení ve stylovém interiéru, vynikající kuchyni a příjemnou obsluhu. Můžete si vybrat z denního menu anebo z výběru výtečných pokrmů stálé nabídky. Tým profesionálních kuchařů pod vedením šéfkuchaře pana Dau Ngoc Cuong Vám každý den připravuje polední menu dle receptur z tradiční asijské kuchyně. Jídelní lístek A la Carte nabízí široký výběr z mezinárodních pokrmů.

Restaurace Sabai Thai Cuisine nabízí hostům Lifestyle Hotelu Praha snídaňové menu zdarma, a to buď formou bufetu anebo A la Carte. Možnost kvalitně se nasnídat, naobědvat či navečeřet má v našem hotelu samozřejmě i individuální host. K jeho pohodlí slouží moderní bar, již zmíněná restaurace a letní terasa se širokým výběrem alkoholických i nealkoholických nápojů včetně točeného Plzeňského piva a míchaných koktejlů. Tato terasa je přístupná z restaurace anebo přímo z hotelového parkoviště.

 

Lifestyle Hotel Praha – kvalitní služby i zábava

Lifestyle Hotel Praha vyniká nejen kvalitou svých hlavních služeb ale i nabídkou zábavy a volnočasových aktivit. Svůj volný čas tak můžete příjemně prožít v karaoke salónku, nebo v luxusním kasinu u živých her jako americká ruleta, blackjack, poker. To vše Vám přinese nezapomenutelné chvíle pohody a zábavy.