GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY

Sabai Thai Cuisine

Stylová hotelová restaurace Sabai Thai Cuisine Vám nabízí širokou nabídku zdravých a harmonických pokrmů  thajské kuchyně, s využitím klasických thajských receptur a postupů, která uspokojí jak odborníka na asijskou kuchyni tak i Vás, kteří tuto kuchyni vyzkoušíte poprvé.

Moderní a stylová restaurace Sabai Thai Cuisine v Lifestyle Hotelu

Business Lifestyle Hotel patří do čtyřhvězdičkové klasifikace a k tomuto standardu se řadí i naše stylová restaurace. Restaurace Sabai Thai Cuisine nabízí svým hostům kromě obědů a večeří také snídaně. Snídaně jsou buď kontinentální nebo formou bufetu. Obědy a večeře si můžete vychutnat v prostoru naší nekuřácké restaurace nebo na letní terase, kde lze kouřit. Náročné klientele můžeme nabídnout ušlechtilá vína z naší vinotéky a náš bar je bohatý na výběr letitých destilátů světových značek. Samozřejmostí je čerstvě mletá italská káva a pestrý výběr čajů.

Zaručená kvalita, moderní design a styl. To je restaurace Sabai Thai Cuisine v Lifestyle Hotelu. Sami to postřehnete nejen z atmosféry a prostředí kolem Vás. Ale i z profesionálního přístupu obsluhujícího personálu. Můžete si vybrat z výtečných pokrmů stálé nabídky. Tým profesionálních kuchařů pod vedením šéfkuchaře pana Dau Ngoc Cuonga Vám každý den připraví čerstvé pokrmy a polévky z tradiční thajské kuchyně.. Naši kuchaři vaří vždy z nejkvalitnějších a čerstvých surovin a ingrediencí. Výsledné orientální variace jsou chut´ově velmi rozmanité, rafinované a vzhledem k rychlosti přípravy i zaručují zachování původní chuti surovin.

Lifestyle Hotel neslouží jen svým hotelovým hostům, a proto rádi a ochotně přivítáme právě Vás. Jste naším sousedem? Bydlíte poblíž hotelu nebo má Vaše firma své sídlo v okolí? Přijďte se osobně přesvědčit, že za přijatelnou cenu získáte nejenom chutné jídlo a příjemný servis, ale zároveň pokrmy budou lahodit i Vašemu oku. Přijďte k nám na snídani, oběd nebo večeři, přijďte na skleničku vína nebo jen na výtečné točené Plzeňské pivo. Plánujete obchodní schůzku v okolí? Kvalitní italská káva a nabídka našich skvělých dezertů Vám tuto schůzku zpříjemní a bude onou pomyslnou skvělou tečkou na závěr.

Individuální menu v Praze

Kromě široké nabídky z našeho jídelního a nápojového lístku Vám rádi připravíme zcela individuální menu dle Vašeho vlastního výběru a přání. Tým našich profesionálních kuchařů Vám vyjde maximálně vstříc. Šéfkuchař pan Dau Ngoc Cuong má dlouholeté zkušenosti z předních pražských restaurantů a ochotně Vám pomůže sestavit kvalitní menu pro jakoukoliv společenskou akci.

Letní terasa a grill menu v Praze

Pro chvíle pohody a nerušeného klidu je Vám k dispozici naše příjemná letní terasa, kde si můžete vychutnat speciální pokrmy připravované na grilu a naše vynikající Plzeňské točené pivo nebo jiné vhodné nápoje. Je to určitě místo, které oceníte, když Vy nebo členové Vaší rodiny budete chtít zůstat v prostorách hotelu a přitom si užít čerstvého vzduchu a slunce. Letní terasu s dětským koutkem si zajisté oblíbí i rodiče se svými malými ratolestmi. Terasa je oplocena, takže nehrozí nebezpečí úrazu anebo že by dítě zmizelo z dozoru rodičů. A děti si můžou nerušeně hrát na příslušné ploše s houpačkami. Hotel navíc připravuje na této ploše přírodní trávník a malé ohrazené pískoviště.