GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY

An Vegetarianská Restaurace

Stylová vegetarianská restaurace Vám nabízí širokou nabídku zdravých a harmonických pokrmů  asijské kuchyně s využitím klasických vegetarianských receptur a postupů, která uspokojí jak odborníka na asijskou kuchyni tak i Vás, kteří tuto kuchyni vyzkoušíte poprvé.

Moderní a stylová vegetarianská restaurace v Lifestyle Hotelu

Business Lifestyle Hotel patří do čtyřhvězdičkové klasifikace a k tomuto standardu se řadí i naše stylová restaurace. Obědy a večeře si můžete vychutnat v prostoru naší nekuřácké restaurace nebo na letní terase, kde lze kouřit. Náročné klientele můžeme nabídnout špičkové asijské vegetariánské pokrmy a náš bar je bohatý na výběr asijských dortů.

Zaručená kvalita, moderní design a styl to je An vegetariánská restaurace v Lifestyle Hotelu. Sami to postřehnete nejen z atmosféry a prostředí kolem Vás, ale i z profesionálního přístupu obsluhujícího personálu. Můžete si vybrat z výtečných pokrmů stálé nabídky. Tým profesionálních kuchařů Vám každý den připraví čerstvé pokrmy a polévky z tradiční asijské kuchyně. Naši kuchaři vaří vždy z nejkvalitnějších a čerstvých surovin a ingrediencí. Výsledné orientální variace jsou chuťově velmi rozmanité, rafinované a vzhledem k rychlosti přípravy i zaručují zachování původní chuti surovin a všech živin a vitamínů.

Lifestyle Hotel neslouží jen svým hotelovým hostům, a proto rádi a ochotně přivítáme právě Vás. Jste naším sousedem? Bydlíte poblíž hotelu nebo má Vaše firma své sídlo v okolí? Přijďte se osobně přesvědčit, že za přijatelnou cenu získáte nejenom chutné jídlo a příjemný servis, ale zároveň pokrmy budou lahodit i Vašemu oku. Přijďte k nám na oběd nebo večeři, přijďte na skleničku vína nebo jen na výtečné nealkoholické koktejly. Plánujete obchodní schůzku v okolí? Kvalitní italská káva a nabídka našich skvělých dezertů Vám tuto schůzku zpříjemní a bude onou pomyslnou skvělou tečkou na závěr.

Individuální menu v Praze

Kromě široké nabídky z našeho jídelního a nápojového lístku Vám rádi připravíme zcela individuální menu dle Vašeho vlastního výběru a přání. Tým našich profesionálních kuchařů Vám vyjde maximálně vstříc. Profesionální tým má dlouholeté zkušenosti a ochotně Vám pomůže sestavit kvalitní menu pro jakoukoliv společenskou akci.

Letní terasa a grill menu v Praze

Pro chvíle pohody a nerušeného klidu je Vám k dispozici naše příjemná letní terasa, kde si můžete vychutnat speciální pokrmy připravované na grilu a naše vynikající Hotpoty. Je to určitě místo, které oceníte, když Vy nebo členové Vaší rodiny budete chtít zůstat v prostorách hotelu a přitom si užít čerstvého vzduchu a slunce. Letní terasu s dětským koutkem si zajisté oblíbí i rodiče se svými malými ratolestmi. Děti si můžou nerušeně hrát na houpačkách.