GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY

Karaoke Lifestyle Hotel Praha

Karaoke je velice příjemná forma zábavy, kdy máte možnost zpívat do kvalitního hudebního podkladu. Skladby jsou většinou velice známé populární písně, ze kterých je částečně nebo úplně odstraněn hlas původního interpreta. V hudební nabídce našich Karaoke salonků naleznete populární písničky doslova z celého světa včetně českých hitů. Slova písně jsou zobrazována na displeji, obrazovce či plátně, a pomáhají tak zpěvákovi udržet správný rytmus. Pojem karaoke pochází z japonských výrazů: kara - prázdný a okesutora – orchestr.

Soukromé karaoke party

Lidé se však často obávají zpívat před celým podnikem. To se Vám v Lifestyle Hotelu Praha nestane. Vyzkoušejte si karaoke u nás, a budete se k nám vracet už jenom kvůli tomuto nevšednímu zážitku! Nabízíme Vám totiž karaoke v příjemném prostředí soukromého karaoke salonku. Na výběr máte celkem ze čtyř salonků, přičemž každý je navržen v jiném stylu. K dispozici jsou dva karaoke salonky pro cca 20 účastníků a další dva karaoke salonky pro cca 10 účastníků. Uvidíte, že karaoke v malé, uzavřené společnosti je něco úplně jiného!

Karaoke s kvalitním zvukem

Profesionální technické vybavení činí Karaoke v Lifestyle Hotelu Praha nejkvalitnějším zařízením svého druhu na území hlavního města. Překonejte svůj přirozený stud, pozvěte přátele na oslavu svých narozenin, pozvěte rodinu na nezapomenutelnou party, připravte ve firmě netradiční team-buildingovou akci, při které nejen stmelíte Váš tým, ale také se nádherně odreagujete a odpočinete si. Ne nadarmo se říká, že smích je kořením života. Přijďte si proto okořenit svůj život do jednoho z našich Karaoke salonků.

Karaoke salónky pro uzavřenou společnost

Všechny salonky jsou plně klimatizované, máte zde k dispozici minibar, příjemné pohovky a stolky. Kromě karaoke zpěvu si také můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu na kvalitním zvukovém zařízení.

A v nesmírně příjemném prostředí našich karaoke salonků si můžete ve své malé, uzavřené společnosti povídat celou noc. Otevřeno totiž máme až do rána!