GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY

Lifestyle Hotel Praha – pokoje

V Lifestyle Hotelu Praha se neotřelým způsobem a v nadčasovém designu snoubí moderní komfort s luxusními prvky, což jistě potěší i nejnáročnější klientelu. Všechny pokoje plně odpovídají mezinárodnímu standardu dle certifikace Hotelstars Union. Samozřejmostí jsou pokojové služby.

Plný komfort – 7 apartmánů a 20 business pokojů Lifestyle

Business Lifestyle Hotel Praha má ve dvou patrech k dispozici celkem 7 apartmánů a 20 business pokojů. Všechny apartmány a pokoje jsou nekuřácké. Uspořádání postelí je podřízeno přání našich hostů. Dvojlůžkové pokoje nabízí standardní řešení Double/Twin. Apartmány pak umožňují rozložením pohovky získat další plnohodnotné lůžko pro jednu až dvě osoby. K dispozici je i dětská postýlka, což jistě uvítají hosté cestující se svými malými dětmi.

Apartmány mají kromě ložnice k dispozici příjemnou místnost s pohodlnou pohovkou a konferenčním stolkem. Tento prostor je ideálním místem pro nerušené obchodní jednání anebo schůzku s přáteli, pokud host požaduje určité soukromí. Rádi byste se nasnídali nebo navečeřeli na pokoji? Žádný problém, naše pokojová služba je Vám plně k dispozici. Na pokoj si můžete objednat také z bohaté nabídky ovoce, květinovou výzdobu nebo šampaňské.

Pohodlné ubytování v Praze

Zpravodajské, sportovní a zábavní pořady můžete sledovat na velkém LCD televizoru se satelitním příjmem v celé řadě jazyků. Pro kvalitní a regenerující spánek je velmi důležitá optimální teplota pokoje a čerstvý vzduch – což Vám zajistí klimatizace, kterou si můžete nastavit podle svých individuálních požadavků. Pokoje jsou vybaveny luxusním a moderním nábytkem. Je zde také prostor pro Vaše zavazadla. Díky minibaru můžete mít neustále k dispozici své oblíbené nápoje. V moderní koupelně najdete vše, na co jste zvyklí, včetně kvalitního mýdla a šamponu, sprchového koutu a praktického vysoušeče vlasů..

Bezpečnost a soukromí

Přestože se Lifestyle Hotel Praha nachází v klidné a bezpečné lokalitě nabízí řadu prvků umocňující Váš plný pocit soukromí a bezpečí. Své cennosti si můžete uložit do trezoru s elektronickým zajištěním, dveře pokojů jsou vybaveny širokoúhlým kukátkem a speciálním elektronickým řetízkem, po jehož uzamčení se dovnitř nedostane nikdo nepovolaný. Díky kartovému systému pro uzamykání a odemykání dveří se po vyjmutí karty automaticky vypne světlo a klimatizace. K neopomenutelnému prvku bezpečí patří bezesporu možnost zaparkovat Váš automobil nebo motocykl přímo na soukromém hotelovém parkovišti. Tato služba je hotelovým hostům poskytována zdarma. 

Vše pro Vaši práci

Pro svou práci určitě oceníte vysokorychlostní internetové připojení, a to jako WiFi, tak i prostřednictvím kabelu. Standardně je zde také telefon s přímou linkou a hlasovou schránkou. Apartmány jsou navíc vybaveny vlastní počítačovou sestavou včetně LCD obrazovky.

Apartmány Lifestyle Hotelu Praha

Apartmány Lifestyle Hotelu Praha nabízejí svým uživatelům více prostoru, více pohodlí a také více individuality. Každý se sedmi apartmánů má k dispozici praktickou místnost s pohovkou a konferenčním stolkem. Tedy místem, které Vám navodí příjemnou domácí atmosféru. Místem, kde se můžete setkat s přáteli a v případě potřeby vést nerušené obchodní jednání v úplném soukromí. Pro tyto účely je k dispozici pokojová služba, která Vám ochotně zajistí občerstvení nebo například čerstvé květiny.