GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY

Služby Lifestyle hotelu Praha

Obchodní filozofie Lifestyle Hotelu Praha

Velkou devizou je pro Lifestyle Hotel Praha poměr kvality nabízených služeb na straně jedné a požadovaných cen na straně druhé. Kvalita, luxus, maximální péče o hosta a nejvyšší standard nabízených služeb, ale přitom za rozumnou cenu. Základem filozofie vlastníka a celého realizačního týmu je maximálně spokojený zákazník a perspektiva dlouhodobé spolupráce s touto osobou nebo firmou.  Součástí filozofie Lifestyle Hotelu Praha je také sbližovat obchodníky z různých koutů světa a dát jim možnost uzavřít svůj byznys ve stylovém prostředí a na dobré úrovni.

Business centrum Lifestyle Hotel Praha – recepce a lobby

Naše vícejazyčná recepce je Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. Občerstvit se můžete v lobby baru naší restaurace, kde je pro Vás připraveno i příjemné posezení. Díky vysokorychlostnímu internetovému připojení také budete mít pohotově po ruce informace, které právě budete naléhavě potřebovat. K dispozici je platební terminál a doplňkový prodej se všemi obvyklými potřebami, včetně hygienických potřeb a suvenýrů, atd.

Transport, vstupenky, letenky a další služby

Postaráme se Vám o změnu letenek, o transport z letiště a na letiště (kam se dostanete za pouhých 25 minut) či do centra města (kde budete za pouhých 15 minut) nebo na jiné místo, podle Vašeho přání. Zajistíme Vám Taxi služby i zapůjčení vozu. Díky naší spolupráci s cestovní agenturou budete mít k dispozici i kompletní průvodcovské služby.

Obchodování, obchodní centrum SAPA Praha, tlumočení

Byznys Lifestyle Hotel Praha je v těsné blízkosti největšího obchodního a kulturního centra asijské komunity – obchodní centrum SAPA, které láká širokou nabídkou různého zboží a kde je navíc možné uzavřít zajímavé obchodní příležitosti či kontakty. SAPA je největší a nejlepší asijská tržnice v České republice. Ve zdejších obchodech koupíte nejrůznorodější zboží, počínaje asijskými potravinami, exotickým ovocem a zeleninou, domácími potřebami, drogérií, oděvy, elektronikou až po suvenýry.

Zákazníky tohoto obchodního centra není jen asijská komunita žijící v Praze, ale také mnoho Čechů a cizinců žijících v Praze nebo České republice. Proto můžete na tomto místě zaslechnout obchodníky a podnikatele z Maďarska, Německa, Rakouska, Polska, Ukrajiny anebo Rumunska. Zcela přirozeně se Vám zde nabízí možnost navázat na jednom konkrétním místě kontakty na obchodníky z celé řady evropských a asijských zemí.

Jistě proto oceníte, že Lifestyle Hotel Praha Vám ochotně zajistí i kompletní služby pro tlumočení v celé řadě jazyků.

Kongresové služby Lifestyle Hotelu Praha

Pro obchodníky je v hotelu k dispozici kongresový sál o kapacitě do 55 osob při uspořádání prostoru se stoly. Maximální počet při uspořádání bez stolů pouze se židlemi je zhruba 75 osob.  Sál je plně klimatizovaný, výborně osvětlený, vybavený vertikálními okenními a horizontálními interiérovými žaluziemi pro dokonalé utlumení světla a nabízí plné technické vybavení – velmi kvalitní ozvučení, projekční techniku, vlastní PC a připojení na internet. Kongresový sál dobře využijí nejen obchodníci či firmy pro prezentace svých výrobků anebo služeb, semináře a školení, ale lze jej velmi dobře využít také pro soukromé akce, například svatby.